רחלי סילברמן

אני אמא לשתי בנות מדהימות, שמהן אני לומדת כל יום מחדש איך להיות אמא טובה, איך להקשיב להן ולעצמי. גם כשאני עושה טעויות ומפשלת, הן לא מוותרות וממשיכות להראות לי את הדרך.
כשהפכתי לאמא גיליתי שכל אפשרות לצאת מהאוטומט ולפעול בניגוד לדחף הראשוני של הכתבה ושליטה כרוכה בהרבה עבודה של התבוננות פנימית, שינוי עמוק של דפוסים ומחוייבות עמוקה לעצמי, לבנות שלי ולחזון שאני מחזיקה של אמהות טובה יותר.
במשך שנים טיפלתי וליוויתי משפחות אומנות וילדים שגדלים בפנימיות. פגשתי ילדים שהחיים התאכזרו אליהם בצורה קשה עד שאיבדו את האמון בעצמם ובעולם. אחד המשפטים שאימצתי בעבודה עם הורים אומנים ומדריכים שעשו הכל כדי לשקם את האמון הזה היה משפט של רבי נחמן מברסלב שמאד נוגע בי
"אם אתה מאמין שאפשר לקלקל תאמין שאפשר לתקן"
אני מאמינה שאפשר לתקן. שלכל קושי יש ריפוי בעולם הזה. כאשר אני פוגשת הורים ומקבלת אותם באמת, בלי לבקר ולשפוט נוצר מרחב עצום של ריפוי ובתוכו מתרחשים קסמים.
אני מטפלת ומלווה הורים וילדים מעל 15 שנה. בהכשרתי עובדת סוציאלית, מטפלת בילדים דרך משחק (Play therapist), מלווה הורים בגישת "הורות כמעשה ניסים", מטפלת בשיאצו ודולה.

מלווה באופן אישי ומנחת קבוצות הורים ואימהות בקליניקה בחוקוק, בכל איזור הצפון, בפרדס חנה וגם בתל אביב. מטפלת בילדים דרך play therapy. לפרטים וקביעת פגישה ניתן לפנות אלי, בטלפון 052-4389432 או באתר www.kidtherapy.co.il

Comments are closed.